Китaйський стaртaп, рoзрoбив нeзвичaйний гaджeт — рoбoтa чтобы пoцілунків нa дистaнції. Цe пeвнe прoдoвжeння ідeї дeвaйсів на фізіoлoгічнoгo зaдoвoлeння чoлoвіків тa жінoк, щo прaцює пo Bluetooth зі смартфоном і передає обрані рухи та вібрації черезо застосунок для спілкування.
Китайці ж розробили м’які силіконові губи, які також підключаються давно смартфона. По парі губ є у двох користувачів, хоча можна й у більшої кількості, мабуть. Користувачам необхідно встановити застосунок, вслед допомогою якого губи розпізнаватимуть, передаватимуть тревога та повторюватимуть рухи другої маза.
Гаджет назвали MUA на честь звуку, який видають людской) під час повітряного поцілунку.
Вслед за словами винахідника, під час пандемії він зустрічався з дівчиною, але без- міг із нею бачитися вследствие суворі обмеження в Китаї. Тоді йому й прийшла ідея створити пристрій пользу кого дистанційних поцілунків. Користувачі, які вже встигли протестувати MUA найбільше нарікають получай відсутність язика — пристрій має лише губи.
Девайс MUA коштує близько $40. Вслед два тижні після його випуску фірма продала понад 3000 машин для того поцілунків і отримала близько 20 000 замовлень.
Цікаво, що точь-в-точь такий самий гаджет також вже показували дослідники з Токійського університету електрокомунікацій у 2011 році, а Малайзійський інститут уяви створив аналогічний гаджет під назвою «Кіссінджер» у 2016 році. Подібний гаджет також був показаний у серіалі «Теорія великого вибуху» (The Big Bang Theory).