Любитeлі фaнтaстики вжe нeoднoрaзoвo бaчили у фільмax літaючі aвтoмoбілі, які викoристoвують на пeрeсувaння нa Зeмлі гeрoї циx кінoстрічoк. Тeпeр жe кoмпaнія зі СШA зaявилa, щo мaє всі мoжливoсті, щoб зрoбити літaючі aвтoмoбілі реальністю. І основою в целях таких тверджень стала перевірена 21 рік тому вченими з NASA рухова настройка, пише Space.
Американська компанія Applied eVTOL Concepts заявила относительно те, що планує створити «літаючий автомобіль», здатний здійснювати вертикальний зліт і посадку. Він если за розмірами схожий на звичайний автомобіль і в ньому зможуть розміститися 2 людини. Щодо швидкості його руху, в таком случае цей літальний апарат зможе розігнатися впредь до 258 км/год. А підніматися по-над землею він зможе на висоту в 15 метрів. Водночас рівень створюваного ним шуму становитиме всього 55 дБ. На порівняння людина під час розмови створює шелест на рівні 60 дБ.
Новий транспортний засіб отримав назву Epiphany Transporter і фокус його майбутнього, можливого, успіху, полягає в розміщених з боків і ззаду двигунах. Ще 21 рік тому інженери з NASA довели, що такі двигуни створюють значну тягу, здатну забезпечити вертикальний зліт і посадку для того літаків і вертольотів.
Представники компанії Applied eVTOL Concepts заявили, що вони значно поліпшили технологію NASA, вслед за допомогою якої тепер можна створити індивідуальний літальний транспортний засіб. После їхніми словами, є всі підстави припускати, що нові двигуни та передова конструкція літальних апаратів дадуть змогу «літаючому автомобілю» працювати (на)столь(ко), як від нього вимагають.
Звісно, такі заяви ще неважный (=маловажный) означають, що в найближчому майбутньому з\’стать видимым подібний фантастичний автомобіль. За останні 20 років багато компаній, які намагалися створити літальні апарати з вертикальним зльотом і посадкою, (на)столь(ко) і не досягли своєї мети. Проте, є надія для те, що завдяки цій поліпшеній технології NASA, інженери з приватної компанії зі США зможуть зробити «літаючі автомобілі» реальністю. Але коль настане ця реальність поки що невідомо.