В МВС обговорили з керівниками регіональної поліції заходи для збереження життя дітей


Бeзпeкa дітeй тa нeдoпущeння прoвoкaцій під чaс мaсoвиx зaxoдів, які мoжуть бути викoристaні oсoбaми для дeстaбілізaції ситуaції в Укрaїні, — такі головні завдання були поставлені керівникам підрозділів Нацполіції під час відеоселекторної наради МВС під головуванням заступника міністра внутрішніх справ Сергія Ярового.

Саме на питанні безпеки дітей акцентував увагу директор Департаменту аналітичної роботи та організації управління Міністерства внутрішніх справ Михайло Вербенський, який поставив завдання по недопущенню втягнення дітей у так звані групи смерті у всесвітній мережі, попередженню самогубств серед неповнолітніх та інших загроз.

— У кожному такому випадку необхідно ретельно розбиратися та встановлювати причини та обставини, що спонукають до таких дій. Крім того, фіксуються факти загибелі молодих людей внаслідок ураження електричним струмом під час спроби зробити селфі на даху електричок, поїздів метро. Так, з початку травня за таких обставин загинуло 3 особи, з яких одна дитина, та серйозно травмовано 4 особи, — зазначив представник МВС.

Він наголосив на необхідності посилення профілактичної роботи серед дітей, а також у закладах освіти, особливо напередодні літніх канікул.

На Донеччині за розпорядженням заступника глави Нацполіції В’ячеслава Аброськіна розгорнуто низку превентивних заходів, покликаних вберегти дітей від біди. Практика утримання дітей на лінії 102, підключення шкіл до системи безпеки UASC, впровадження безкоштовного мобільного додатку, який дозволяє викликати поліцію в один клік, «факультативи з поліцейським» у навчальних закладах, рейди по родинах кризових категорій — усе це допомагає рятувати життя наймолодших членів суспільства.

Під час наради було проаналізовано роботу Нацполіції під час масових заходів на території країни. Заступник глави Нацполіції-керівник патрульної поліції Олександр Фацевич зазначив, що попереду – Трійця, яка відзначатиметься по всій державі та інші масові заходи. Зокрема він звернув увагу на проведення на Донеччині фестивалю рівності, який відбудеться цими вихідними в Маріуполі. Варто зазначити, що у рамках фестивалю відбудеться виставка портретів жінок-поліцейських, які несуть службу в зоні бойових дій нарівні з чоловіками.

Заступник глави Нацполіції зауважив, що підготовчі заходи безпеки потрібно проводити вже зараз, аби не допустити провокацій під час масових заходів.

Що стосується криміногенної ситуації, то в цілому по Україні кількість кримінальних правопорушень скоротилася на 47 тисяч, в той же час стало розкриватися більше злочинів — число осіб, яким повідомлено про підозру зросло на 23%, на 10% збільшилася кількість злочинів, матеріали по яким направлені в суд.

Така ж тенденція зберігається на Донеччині. За підсумками 4 місяців зафіксовано 42 умисних вбивства, у 39 з яких — підозрювані затримані та притягуються до відповідальності. З 43 тяжких тілесних ушкоджень нерозкритим фактично залишається одне. З 35 розбійних нападів у 74% особам повідомлено про підозру.

За даними МВС, найактивніше здійснювались заходи з протидії незаконного обігу зброї, наркотиків. Зокрема на Донеччині за 4 місяці вилучено 44 протитанкових гранатометів, 338 гранат, 92 одиниці вогнепальної зброї , понад 35,6 тисяч патронів та більше 14 кг вибухових речовин. Співробітниками поліції прифронтової області припинено понад 1000 наркозлочинів.

Відділ комунікації поліції

Донецької області

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.