В державній установі «Бахмутська установа виконання покарань (№6)» жінок поздоровили з наступаючим святом 8-го березня


Нaпeрeдoдні Міжнaрoднoгo жінoчoгo дня 8-гo бeрeзня, адміністрація Бахмутської установи виконання покарань при сприянні профспілки, привітала працюючих жінок з цим світлим, весняним, жіночним святом та подарувала символічні подарунки.

На сьогоднішній день – це мабуть, саме ніжне та квітуче свято, наступає пора пробудження природи від довгого зимового сна: сонце починає потроху топити кригу, небо заполоняють легкі весняні кольори – все це для того, аби дарувати нашим прекрасним жінкам, радість та щастя.

У всі часи жінка була та продовжує залишатися головним прикладом добра, віри, любові та працюючі в установі жінки доводять, що здатні на подвиги і на іншому фронті, беручи на себе «не жіночі» обов’язки військовослужбовців. Тому не зайвий раз хочеться побажати нашим жінкам любові, терпіння та справжнього жіночого щастя.

Від усієї душі поздоровив жінок, які працюють в установі, виконуючий обов’язки начальника державної установи «Бахмутської установи виконання покарань (№6) Микола Люлін та побажав їм міцного здоров’я, терпіння, бадьорості духу, лише світлих безхмарних днів та безмежного щастя.

Зі святом Вас, наші любі жінки!

Старший інспектор із ВСПР

відділу по роботі з персоналом

Бахмутської УВП (№6)

Аліна Ніфталієва

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.