В Артемівській установі виконання покарань проведено додаткові тактично-медичні заняття07 липня 2016 року в Артемівській установі виконання покарань управління Державної пенітенціарної служби України в Донецькій області (№6), у зв’язку з нестабільною ситуацією в регіоні, було проведено додаткові учбові збори з персоналом установи.
Згідно вимог наказу начальника Артемівської установи виконання покарань управління Державної пенітенціарної служби України в Донецькій області (№6) особовому складу будо доведено порядок дій на випадок виникнення надзвичайних подій, у вигляді ведення бойових дій.
Збори були проведені під керівництвом заступника начальника Артемівської установи з режиму і охорони капітана внутрішньої служби Юрія Хорошильцева та старшого інспектора групи мобілізаційної роботи та цивільного захисту майора внутрішньої служби Сергія Овсянникова.
На зборах розглядались питання щодо дій особового складу чергових змін при здійсненні евакуаційних заходів як спецконтингенту який утримується в установі виконання покарань так і персоналу підрозділу. Складом співробітників медичної частини особовому складу було роз’яснено порядок дій та надано можливість особисто надати допомогу особам які отримали тілесні поранення різної ступені тяжкості. 


 

Старший інспектор групи мобілізаційної
роботи та цивільного захисту
Артемівської УВП (№6)
майор внутрішньої служби
Сергій Овсянников

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.