Дніпро Автоцентр: HYUNDAI MOTOR посів Перше місце у рейтингу якості журналу AUTO BILD

Hyundai Motor впeвнeнo пoсів пeрший рядoк рeйтингу якoсті журнaлу Auto Bild 2016 рoку. Ця пeрeмoгa в oднoму з нaйпрeстижнішиx кoнкурсів в aвтoмoбільній гaлузі – трeтя в aктиві кoмпaнії зa oстaнні сім рoків. Дo цьoгo aвтoмoбілі Hyundai визнaвaлися нaйкрaщими в рeйтингу якoсті тa нaдійнoсті Auto Bild у 2010 и 2011 рoкax. Журнал Auto Bild щорічно проводить оцінювання якості та надійності автомобілів, відштовхуючись від відгуків та опитувань клієнтів, а також орієнтуючись на комплексне тестування автомобілів.

Загальний бал Hyundai Motor у рейтингу Auto Bild складає 2,14 з 5. «Це серйозний успіх. Відмінна робота, Hyundai!» — так відгукнулися про перемогу компанії представники команди випробувачів. Hyundai Motor завоювала перше місце тричі за сім років, піднявшись на дві позиції з третього місця рейтингу минулого року. Експерти журналу були приємно вражені результатами моделей Hyundai в ресурсних випробуваннях. Hyundai i30 подолав більш ніж 100 000 км з оцінкою «1» та став найкращим автомобілем в ресурсних випробуваннях за всю історію рейтингів Auto Bild. Виходячи з результатів ресурсних випробувань, які тривають у Німеччині й понині, Hyundai i30 —  не поодинокий приклад. В Auto Bild відмічають: «Hyundai може по праву пишатися підвищенням якості за останні кілька років. Позитивний імідж автомобілів компанії підтверджується результатами моделей i10 и Tucson, які здолали по 30 000 км без жодної несправності».

«Якість —  це ключовий елемент стратегії бренду Hyundai. Перше місце у рейтингу якості Auto Bild — це яскрава демонстрація досвіду та технологічного рівня Hyundai Motor, яка підкреслює наші успіхи у прагненні стати до 2020 року провідним азіатським брендом в Європі», — коментує Томас Шмід, технічний директор Hyundai Motor Europe.

Auto Bild складає рейтинг якості та надійності провідних автомобільних брендів з 2001 року. Одним з ключових елементів оцінки є задоволеність клієнтів. Журнал оцінює усі відкличні кампанії та виправлення автомобілів на протязі року, а також результати звіту Бюро технічного контролю Німеччини, яке відповідає за встановлену законодавством загальну перевірку транспортних засобів. В остаточному рейтингу враховуються показники ресурсних випробувань протяжністю 100 000 км з власної бази даних Auto Bild, а також результати цехових випробувань. При складанні рейтингу до уваги приймається кількість скарг читачів, яка демонструє ступінь задоволеності власників та вказує на можливі типові дефекти. Цьогоріч задоволеність клієнтів оцінювалась в ході опитування 8575 автовласників,яке проводить інститут дослідження суспільної думки Forsa. Зрештою, Auto Bild оцінює період та обсяг гарантій на нові автомобілі від виробників

 

Компанія OOO «Хюндай Мотор Україна» — офіційний імпортер автомобілів всесвітньо відомого бренду HYUNDAI в Україні. Мережа Національного Автодилера «Богдан-Авто Холдинг» є однією з найбільш розгалужених в Україні, що дозволяє надавати клієнтам повний комплекс послуг з продажу та сервісного обслуговування автомобілів Hyundai на рівні кращих європейських і світових стандартів.

Автосалон Дніпро Автоцентр

Адреса: м. Дніпро, проспект Слобожанський, 125

Тел.: (067) 633-01-30, (067)524-19-18

Факс.: (0562) 355-111

Час роботи: с 9.00-19.00 (с 9.00-19.00 (сб-вс: 09.00-15.00)

E-mail: litvinenko@dnepr.uaholding.com.ua

WEB: dp.bogdanauto.com.ua

Перейти на сторінку автосалону

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.